Background image
Merino.Live

Stylovky z jemné merino vlny, která toho hodně vydrží a nemusí se tak často prát. Designy jsou navíc poctivě vyplétány.

Pánský svetr Cumulus, šedý

Pánský svetr Cumulus, šedý

Pořádný svetr z merino vlny s pletenou grafikou, který vydrží náročné prostředí města, přírody i domova. Vyrobeno v Česku.

Merino.Live

Merino vlna, za kterou se lidé otočí.

Vše to začalo v jednom hipsterském krámku v San Franciscu, ve kterém Michal Richter objevil svetr, který ho posadil na zadek. Barevný, nápaditý, prostě jiný než viděl kdekoliv jinde. Po návratu na svetr sbíral chválu, kudy chodil, a hned mu bylo jasné, že něco takového tady chybí. A rozhodl se to změnit.

Jenže cesta k prvnímu svetru mu trvala déle, než si myslel. První problém byl materiál. Potřeboval totiž takový, který toho hodně vydrží, je příjemný na dotek a půjde do něj vyplétat design. Až jednou od kamarádky dostal tip na merino vlnu, kterou si hned zamiloval. Teprve ta zaškrtla všechny body v jeho checklistu.

S výrobou to také nebylo jednoduché a k prvnímu svetru, upleteném v Česku, se tak dostal až po osmnácti měsících. Odměnou byl ale osobitý unikát a Michalovy svetry dnes nemají obdobu. Od té doby do toho šlape o sto šest a portfolio značky Merino.Live se rozrůstá o další a další produkty.

Merino.Live plete v Česku stylové oblečení z kvalitní italské merino vlny.
(Re)legíny