Background image
Corpus Lingerie

Spodní prádlo je základ. Šatníku, outfitu i sebevědomí. A Corpus nabízí možnost, jak od tohoto základu změnit pohled na módu.

Podprsenka Lueur Bra

Podprsenka Lueur Bra

Podprsenka pro každou příležitost, s průstřihem uprostřed a z jemného bambusu. Má nastavitelná ramínka, klasické zapínání vzadu a velikost, která padne košíčkům A - D.

Corpus Lingerie

Když prádlo neškrtí a volně dýchá, vy můžete taky.

Značku založily sestry Anna a Alžběta, které se rozhodly obohatit místní nabídku spodního prádla nejen o lokální výrobu a přírodní udržitelné materiály, ale i trochu jinou myšlenku při jeho propagaci - tedy že ženské tělo není třeba retušovat nebo ho jakkoli uměle přikrášlovat. "Modelkami" na jejich fotkách jsou normální ženy, často jejich zákaznice.

Jako čím dál více žen po celém světě chtěly samy nosit prádlo, které dovolí jejich pokožce volně dýchat a nezbydou po něm žádné otlačeniny. Proto sáhly po certifikované bambusové viskóze s 5% příměsí elastanu z brněnské pletárny, která je barvena pouze šetrnými nechemickými barvami.

V nabídce mají několik kusů spodního prádla v minimalistickém designu s rafinovanými detaily, které ocení ženy každé velikosti a v jakémkoli věku. Udržitelnost značky spočívá i v tom, že odstřižky látky využívají na výrobu gumiček scrunchies nebo bambusových odličovacích tamponků.

Corpus Lingerie to je ručně šité spodní prádlo z příjemného bambusu a minimalistické nadčasové designy.
Balíček pro psy