Background image
Sebranky

Müsli tyčinky od Jany ze Sebranic, které překvapí zdravými, voňavými a netradičními přísadami. Zkuste třeba meruňku s chilli.

MIX müsli tyčinek

MIX müsli tyčinek

Ochutnávkové balení deseti zdravých tyčinek bez plastového obalu. Od tradičních až po ty netradiční, například s goji a kávou nebo švestkovou s mákem.

Sebranky

Kupované tyčinky dětem nevoněly, a tak jim začala péct svoje vlastní Sebranky.

První pokus Jany Dvořákové ale nepřipomínal tyčinku ani vzdáleně. Na pekáči na děti čekala podivně sypká směs. Její chuť však předčila všechna očekávání a jen se po ní zaprášilo. Netrvalo dlouho a po tyčinkách s vylepšenou konzistencí se shánělo celé okolí. A tak vznikla značka Sebranky.

Sebranky hravě kombinují pečlivě vybrané ingredience a nutričně vyvážené poměry ořechů, semínek, vloček a sušeného ovoce. Obsahují poctivé máslo a jsou mírně slazeny medem od vlastních včel a panelou, vylisovanou šťávou z cukrové třtiny. Žádný rafinovaný cukr. A třešničkou na dortu je koření jako skořice nebo chilli, které vás zaručeně překvapí.

Překvapivé je i balení, a sice krabička, ve které 10 tyčinek vydrží minimálně 2 měsíce. Tedy pouze teoreticky, protože tak dlouho jim rozhodně neodoláte. Píšeme z vlastních zkušeností ;-)

Sebranky jsou pečené müsli tyčinky ze zdravých surovin, které jdou proti stereotypům netradičními příchutěmi.
Přírodní kosmetika