Background image
POP – PAP

Obrázkové knihy s tipy na tvůrčí aktivity, které zvednou ze židle celou rodinu. Zkuste je a hrajte si, přečtením to teprve začíná!

Kniha pro malé dobrodruhy Jedééém!

Kniha pro malé dobrodruhy Jedééém!

Neobyčejná kniha o cestování, která v dětech probouzí zvídavost i kreativitu a je za to oceňovaná na mezinárodní úrovni. Součástí je také plakát a sada dopravních prostředků k vystřižení.

POP – PAP

POP – PAP objevuje možnosti papíru a posouvá hranice knihy mimo zaprášenou poličku.

První interaktivní knížku představila Marcela Konárková v roce 2015. Tehdy vzala děti na prohlídku Galerií umění a sklidila velký úspěch. O rok později tak vznikl POP – PAP, knižní studio spojující všechny, které baví papír, knihy a rádi si hrají.

Knihy jsou vyráběny v Čechách, často ručně a v malých nákladech. Na jejich tvorbě spolupracuje POP – PAP s mladými výtvarníky a autory, díky čemuž je každý titul unikátní a plný svěžích nápadů. Neodmyslitelnou součástí každé knížky jsou tipy na tvůrčí aktivity spojené s jejím příběhem.

POP – PAP ukazuje, že interaktivní, zábavná a graficky povedená nemusí být jen hra na tabletu. Budete překvapeni, co dokáže kniha z papíru, když někdo věnuje takovou péči jejímu zpracování i obsahu.

POP – PAP spojuje mladé výtvarníky s autory a tvoří hravé knížky, se kterými se děti nenudí ani po jejich přečtení.
Týdenní diář