Background image
Marian for president

Marian_for_president jsou trička a plakáty spojující design, důležitá společenská témata, podporu nezisku a trochu nadsázky. Tak komu to hodíte?

Tričko SUFFRAGETTES IV.

Tričko SUFFRAGETTES IV.

Sufražetky jsou symbolem boje za rovnoprávnost žen a ústředním motivem tohoto trička z biobavlny. Tričko jde do tisku až na základě objednávky, aby náhodou nezbylo nějaké navíc.

Marian for president

Marian for president je osobitá značka, která se nebojí vyslovit svůj názor. Lehkost a nadsázka jí ale nechybí.

Mariánovi byly 4 měsíce, když se Tereza s Martinem rozhodli začít ho připravovat na jeho prezidentskou kandidaturu v roce 2063. Letáky už jsou ale out, tak mu rovnou vytvořili vlastní značku.

Ale nebojte, není to kampaň. Jen originální projekt, který si trochu dělá legraci a trochu ne. Ať už to s Mariánem dopadne jakkoliv, Tereze a Martinovi jde hlavně o to, aby jejich značka měla smysl a podporovala dobrou věc. A těch je hned několik.

Na jejich produktech najdete jejich vlastní designy vyzdvihující důležitá společenská témata a nálady, stejně jako tvorbu mladých a talentovaných umělců, kterým chtějí pomoct se zviditelněním. Designy tisknou na eticky vyrobená trička, ale také upcyklují a oživují i ty z druhé ruky.

A pokud si od nich koupíte něco z jejich řady Superheroes, výtěžek půjde na podporu vybraných neziskových projektů.

Marian_for_president dává na svých výrobcích prostor důležitým společenským tématům i současným umělcům.
Balíček výběrových čokolád