Background image
Kaawa

Kaawa je kolekce šperků inspirovaných kávovníkem a dalšími rostlinami. Navržené a vyrobené v ateliéru Anny Steinerové v Praze.

Krátký řetízek s velkým růžovým zrnem

Krátký řetízek s velkým růžovým zrnem

Kávové zrnko pozlacené růžovým zlatem zavěšené na broušeném jemném řetízku. Povrch zrnka výborně imituje typickou přírodní strukturu kávových zrn. Řetízek má dvě očka pro nastavení jeho délky na 42 nebo 45cm.

Kaawa

Když se zavře šperkařka do kavárny, aneb spojení lásky ke kávě a řemeslu. To je příběh značky Kaawa.

Za návrhy a tvorbou šperků této značky stojí šperkařka Anna Steinerová, která vystudovala Kov a šperk na UMPRUMce. Netrvalo dlouho než tato kávou posedlá šperkařka dostala nápad na originální náušnice. Pak jí náušnice proklouzly mezi prsty a na světě byl i první prsten.

Její prsteny, řetízky, náušnice, náramky, či manžetové knoflíky jsou více než jen pouhé ozdoby. Jsou to unikátní šperky, které vypráví příběh lásky ke kávě. Vyrobené v ateliéru v Praze.

Dnes už se ale portfolio šperků Kaawa rozrostlo a inspirací není jen kávovník, ale například levandule nebo jiné rostliny. Kaawě není cizí ani pomoc druhým, a tak dlouhodobě podporuje klub Afasie, který se věnuje lidem se ztrátou řeči.

Kaawa spojuje lásku ke kávě s poctivým řemeslem a vyrábí unikátní šperky inspirované nejen kávovníkem.
Kalhotky z recyklovaných PETek