Background image
Mýdlovar

Mýdla ovoněná přírodními esenciálními oleji a barvená výtažky z rostlin. Poradí si s problematickou pokožkou a pomůžou i jinde v domácnosti.

Jemné mýdlo s vůní marcipánu (60 g)

Jemné mýdlo s vůní marcipánu (60 g)

Mýdlo obsahující esenciální olej z hořkých mandlí barvené macerátem z kořene alkanny. Nádherně a pronikavě voní, nevysušuje pleť a lze ho použít i jako vlasový šampón.

Mýdlovar

Mýdlovar, to jsou ručně vyráběná mýdla z kvalitních přírodních surovin rodinou Almqvist z Moravských Budějovic.

Kateřina původně vyráběla mýdla pro vlastní potřebu a pro její děti, které trpěly atopickým ekzémem. Jednoho dne se ale s manželem Mortenem rozhodli, že její účinné receptury vypustí do světa, a tak vznikl rodinný podnik Mýdlovar.

V jejich mýdlech najdete například kakaové a bambucké máslo, mandlový, konopný nebo vavřínový olej či hojivý extrakt měsíčku lékařského. Barvy používají výhradně rostlinného původu a mýdla vám přijdou v ekologickém balení. Zároveň u nich najdete mýdla nejen na pleť nebo vlasy, ale třeba i na praní prádla.

Mýdlovar není jen o mýdlech, ale i o pomoci. Díky výtěžkům z prodejů totiž Kateřina s Mortenem mohou podporovat svého hendikepovaného syna Edvínka a dopřát mu potřebnou péči a léčbu.

Mýdlovar je rodinná firma vyrábějící voňavá mýdla z přírodních surovin pro různé typy pokožky.
Dřevěná deskovka