Background image
Never Enough

Never Enough vyrábí streetwearové oblečení ve vlastní krejčovské dílně v Praze. Nebojte se k nim stavit třeba i jen na drink, jsou to sympaťáci a nekoušou!

Mikina Interceptor Classic

Mikina Interceptor Classic

Vlajková loď, na kterou jsou v Never Enough patřičně hrdí. Perfektně odladěný a padnoucí střih, vyšší gramáž a dvojitá kapuce pevně držící tvar.

Never Enough

Pod drsnou skořápkou se skrývá poctivé řemeslo a důkaz, že i punk může být pomalý.

Duchovní otcové značky Dan a Josef se toho nebojí. Řekli si, že vybudují řízný undergroundový brand, který kromě toho, že se nebude snažit zalíbit všem, bude stát na principech slow fashion.

A vzali to od podlahy. Protože se jim nedařilo najít vhodnou lokální výrobu, založili si svoji vlastní, kde dnes pod rukama zkušených švadlen vzniká většina jejich produktů. Díky tomu dokáží na přání zákazníků i leccos upravit či opravit. Kvalitní materiály a profesionální zpracování každého kousku jsou pro ně zásadní.

Srdce značky bije na pražských Vinohradech, kde kromě jejich dílny vznikl i multifunkční prostor kombinující obchod, uměleckou galerii a bar. Z výlohy občas zahraje DJ a srdečně tam přivítají kohokoliv, a to i když na sobě zrovna nemá černou.

Never Enough je značka nejen pro pankáče, která bojuje proti fast fashion kvalitou a nadčasovostí.
Přírodní svíčka