Background image
JANCARIK

Tradice, která hraje barvami z rodinné dílny ve Slavičíně. S botami od Jančaříka rozhodně nešlápnete vedle.

Balerina Black

Balerina Black

Stylové kožené balerínky, které spojují komfort a eleganci. Hodí se pro spoustu příležitostí a jsou jednou z vlajkových lodí Jančaříků.

JANCARIK

Otec a syn, kteří oblékají tradiční zlínskou výrobu obuvi do moderního hávu.

Pan Jančařík starší je obuvnický odborník na slovo vzatý. Za svou kariéru vystřídal řadu obuvnických profesí a nahlédl pod pokličku návrhářství a výroby snad všech typů bot - od vojenských přes barefootové, až po luxusní dámskou obuv. Nakonec se rozhodl své bohaté zkušenosti zúročit ve vlastní značce.

Z počátku boty pouze navrhoval a nechával si je vyrábět v zavedených obuvnických závodech, dnes už má i vlastní dílnu a celý výrobní proces pevně pod palcem. Není na to ale sám, lví podíl na současné podobě rodinného byznysu má i jeho syn Tomáš. Ten stojí za e-shopem a celým marketingem. Kromě toho se od malička přirozeně kolem výroby bot pohyboval, a tak má vše zmáknuté i po technické stránce.

Byl to právě Tomášem postavený e-shop, který rodinné firmě pomohl přečkat těžké koronavirové časy, neboť předtím fungovala primárně na designérských trzích, které ze dne na den skončily. A co bude dál? Velkým přáním je vlastní prodejna.

JANCARIK je rodinná značka ze zlínského Slavičína pokračující v tamní obuvnické tradici.
Kuchyňská zástěra