Background image

Vyplňte podtržená pole:

Ahoj Petře,
všechno nejlepší k narozeninám.
Snad se ti bude dárek od VonTree Candle líbit!

Email nepoužijeme k jinému účelu než je zaslání přání. Pokud byste se chtěli přihlásit k našemu newsletteru, můžete tady.
Email by měl přijít okamžitě, ale může spadnout do spamu anebo složek pro reklamní sdělení, tak koukněte i tam.

Příběh značky VonTree Candle

VonTree Candle

Ztratila sluch, ale ne radost žít a chuť podnikat.

Když Eva jako teenager ztratila ze dne na den sluch, obrátil se jí život naruby. Co ale neztratila byla chuť vymýšlet, tvořit a prostě neustále něco dělat. S tímhle zapálením vystudovala mikrobiologii a biotechnologii a odstátnicovat zvládla při mateřské. I když sama uznává, že maminkování dokáže dát někdy zabrat, po státnicích neuplynuly ani dva měsíce a začala vyrábět svíčky z přírodních vosků, s čímž už experimentovala i v minulosti.

Na kvalitě svíček si Eva opravdu zakládá. Svíčky lije ručně ze sójového vosku a certifikovaných vonných a esenciálních olejů. GMO free, netestováno na zvířatech a vegan friendly. A to není vše. Koupí svíček podpoříte i neziskovku Svaz neslyšících a nedoslýchavých ČR a.s, které Eva věnuje část zisku z prodeje.

Eva nabízí nejen široký výběr svíček, ale i zakázkovou výrobu, která se skvěle hodí například na firemní dárky. Byznys šlape natolik, že byl do týmu přizván i tatínek, který pomáhá od logistiky až po lepení knotů.

VonTree Candle vyrábí ručně lité vonné svíčky, které vytvoří příjemnou atmosféru a ještě k tomu podpoří dobrou věc.