Background image
SURFR

Oblečení české výroby od surfařů pro surfaře i nesurfaře, kterému nechybí hravé designy ani trocha humoru.

Dětské organic pončo

Dětské organic pončo

Tohle pončo se skvěle hodí ať už vaši skřítci lezou na dovolené z moře anebo doma ze sprchy. Je z velmi příjemné organické bavlny s GOTS certifikací, nechybí mu klokaní kapsa a na cesty ho sbalíte raz dva aniž by zabralo moc místa.

SURFR

Ne každý surfařský krámek musí být pod palmou a tisíce kilometrů daleko.

Vydělat na další trip a sbalit si saky paky. Takový byl Jakubův život před SURFRem. Díky své kreativitě a také shodě náhod dnes však tráví nejvíce času ve svém krámku v pražských Vršovicích odkud s pomocí kolektivu kamarádů buduje značku nejen pro surfaře, ale všechny, kteří berou život s lehkostí a chtějí se oblékat férově.

SURFR je totiž hlavně o pozitivní energii a dělání věcí s co nejmenším dopadem na okolí. Kromě lokální výroby a používání udržitelných materiálů se také snaží minimalizovat obaly napříč celým procesem a nevyrábět žádné nové. Vaše objednávka tak může dorazit třeba v krabici od notebooku, kterou SURFRu věnoval jiný věrný zákazník.

Kolem SURFRu se toho každopádně točí víc než jen cool oblečení. V jejich útulném krámku rozjeli kavárnu s výběrovou kávou a každý čtvrtek pořádají sňobědy (čti česky brunche) a večer music jam. Vytvořili místo, kde se mohou scházet všichni milovníci oceánu a šířit dál umění vlnob(y)tí.

SURFR je značka plná pozitivní energie, která víří módní vlny a do Česka přináší kousek oceánu.
papelote