Background image
Dogsie

Na safari nebo za dinosaury. Každý měsíc jiný zážitek pro vašeho chlupáče. Udělejte mu radost a zároveň přispějte na dobrou věc.

Prémiový balíček Dogsie

Prémiový balíček Dogsie

Pečlivě vybrané zajímavé hračky a zdravé pochoutky, které skvěle poslouží při odměňování vašeho čtyřnohého kamaráda. Každý měsíc na jiné téma a v kompostovatelných obalech.

Dogsie

Za Dogsie stojí tým mladých lidí, kteří milují psy a chtějí pro ně vytvořit lepší svět. A to aniž by příliš zatěžovali ten náš.

Dogsie původně vzniklo jako vysokoškolský projekt. V rámci něj jeho tvůrci Tomáš s Matyášem navrhli službu, která pejskařům usnadňuje odměňování jejich čtyřnohých parťáků a zároveň má společenský přesah.

Z malého projektu se však stala úspěšná firma, které nejsou cizí slova jako udržitelnost anebo lokální výroba. Část zisku zároveň přispívá na podporu pejsků v nouzi.

Všechny pamlsky jsou vyráběny v České republice a drtivá většina obalů, které najdete v jejich balíčku, je kompostovatelná. Na trh Dogsie uvedlo i první vlastní udržitelnou dobrotu, dentální pamlsek Himalájská tyčka. To je ale jen začátek.

Dogsie připravuje každý měsíc tematickou zásobu prémiových pamlsků a hraček a část zisku věnuje na podporu psů v nouzi.
SURFR