Background image

Vyplňte podtržená pole:

Ahoj Petře,
všechno nejlepší k narozeninám.
Snad se ti bude dárek od Maty Moves líbit!

Email nepoužijeme k jinému účelu než je zaslání přání. Pokud byste se chtěli přihlásit k našemu newsletteru, můžete tady.
Email by měl přijít okamžitě, ale může spadnout do spamu anebo složek pro reklamní sdělení, tak koukněte i tam.

Příběh značky Maty Moves

Maty Moves

Maty Moves aneb jak se z rockera stal tvůrce deskovek.

Matyáš Veselý je člověk, který se rád nechává pohlcovat novými výzvami. A že už jich pár bylo. Hraní v kapelách, freeride na snowboardu anebo třeba procházky mezi skalami na slack lajně. Jednou z nich byly ale i deskovky, v nichž ještě jako náctiletý drtil soupeře na turnajích jak u nás doma, tak v zahraničí.

A právě deskovková vášeň se mu nakonec stala i pracovní náplní. Založil si vlastní herní nakladatelství a svoje nápady začal přetavovat do chytlavých a
propracovaných her. Jeho mottem je, že hra musí být jednoduchá a přímočará,
tak aby neodradila ani příležitostného hráče. Jako hlavní materiál si zvolil březové dřevo, pro fajnšmekry ale nabízí i speciálky z ořechu anebo mahagonu. Dřevo dává jeho hrám osobitý nádech a krásně díky němu vynikne i jejich detailní zpracování. Na krabičku si můžete dokonce nechat gravírovat i vlastní design anebo věnování, což ze hry může udělat originální dárek.

Jasným bestsellerem v jeho ansámblu je Equilibrix Connect, který je velmi rychlý a intuitivní. Hru původně vymýšlel pro svojí maminku, která není zrovna dvakrát trpělivá a na strategické skupinové deskovky jí také příliš neužije. A podařilo se mu to na jedničku. Ukazuje se, že v téhle hře mají statisticky navrch ženy a své mužské protějšky porazí až v 80 % případů. Tak co pánové, challenge accepted?

Maty Moves jsou promyšlené dřevěné deskovky pro každého z dílny Matyáše Veselého.