Background image

Vyplňte podtržená pole:

Ahoj Petře,
všechno nejlepší k narozeninám.
Snad se ti bude dárek od Caltha líbit!

Email nepoužijeme k jinému účelu než je zaslání přání. Pokud byste se chtěli přihlásit k našemu newsletteru, můžete tady.
Email by měl přijít okamžitě, ale může spadnout do spamu anebo složek pro reklamní sdělení, tak koukněte i tam.

Příběh značky Caltha

Caltha

Od akademické kariéry a prvních pokusů doma v kuchyni až k vlastní kosmetické značce.

Míša Vaněčková se původně věnovala hře na klavír a muzikologii a dotáhla to až na prorektorku vysoké školy. Pak ale začala doma experimentovat s výrobou mýdel. Studovala účinky různých surovin, kombinovala barvy a vůně a výsledky těchto experimentů obdarovávala všechny v okolí. Pozitivní ohlasy a narůstající zájem (zejména od lidí s citlivou pokožkou) na sebe ale nenechaly dlouho čekat, a tak dala výpověď a vytvořila si svůj vlastní dream job v podobě Calthy.

Caltha je dnes značka se vším všudy. Výroba už dávno přerostla Míšinu kuchyň a přibrala i další pomocníky, protože sama už by na to nestačila. Oporou je jí i manžel Jirka, který jí s řízením firmy pomáhá. Rozrostlo se produktové portfolio, tuhá mýdla doplnily šampóny, kondicionéry, balzámy, deodoranty, zubní pasty, krémy a další výrobky. Všechny ale mají společné to, že jsou přírodní, ručně vyráběné a řádně otestované. Na kvalitě si Míša zakládá obzvlášť a každý nový produkt tak musí projít rukama odborníků.

Výrobky Calthy najdete kromě vlastního e-shopu i v nespočtu kamenných prodejen, mezi kterými jsou i ty bezobalové. Těm přikládá stále větší prioritu, neboť ohleduplnost k přírodě je v DNA značky již od jejích kuchyňských začátků.

Caltha je česká značka ručně vyráběné přírodní kosmetiky, kterou potkáte i v nejednom bezobalovém obchodě.