Background image
Mowement

Mowement přináší sportovní oblečení z unikátních materiálů vyráběné v Čechách. Poznejte sílu grafenu, jednoho z nejpevnějších materiálů na světě.

Pánské grafenové triko GTee

Pánské grafenové triko GTee

Tričko z grafenu a recyklovaných plastů. Grafen má jako textilní materiál výborné vlastnosti - dokáže skvěle vést teplo, je pevný, má antibakteriální účinky a vysokou UV ochranu.

Mowement

Mowement věří, že inovativní technologie a udržitelnost jsou nedílnou součástí naší budoucnosti.

Unikátní textilní materiál, který bude mít skvělé funkční vlastnosti a zároveň bude šetrný k životnímu prostředí. Tuto myšlenku přetavil v roce 2019 Filip Matějka v úspěšnou hit-hitovou kampaň a Mowement byl na světě.

Výroba grafenových triček probíhá v třebíčské šicí dílně pod kontrolou zkušených švadlen. Udržet výrobu v Čechách a podpořit obnovu textilního řemesla je jedním ze základních pilířů této značky.

Snaha o udržitelnost a experimentování s alternativními materiály se prolíná celým výrobním procesem i distribucí. Tričko tedy nedostanete zabalené v plastu, ale v kompostovatelném obalu z kukuřičného škrobu. Z každého prodeje zároveň putuje část zisku dobročinným organizacím.

Mowement vyrábí sportovní oblečení z grafenu a recyklovaných plastů a kombinuje tak inovativní technologie s udržitelností.
Dřevěný stolek