Background image
BEKBEK

Inovativní městské batůžky, které překvapí svým provedením a odolností. I ze stínících rolet se dá vytvořit elegantní módní doplněk.

Batoh Sand

Batoh Sand

Lehký, odolný, omyvatelný a k tomu elegantní. Taková je vlajková loď BEKBEKu. Do hlavní části se vejde třeba sešit A4 či 14" notebook a nechybí ani dvě malé kapsičky na drobnosti.

BEKBEK

BEKBEK aneb když se potká cit pro design, nápad na nové využití zbytkového materiálu a touha vyrábět lokálně.

Přece se to nevyhodí. Babiččina slova, která zněla Evě v hlavě, když šla jednou kolem bedny s odřezky látky mířící do směsného odpadu, protože pro ně už nebylo další využití. O 30 minut později se s pětadvaceti kily látek vláčela domů a na šicím stroji svojí maminky začaly vznikat první prototypy batohů.

Zbytkový materiál na výrobu batohů získává od dvou firem vyrábějících stínící rolety z jižní Moravy. Rolety jsou směsí skelného vlákna, PVC a polyesterů, což dává batohům obdivuhodné vlastnosti - jsou lehoučké, přitom však velmi odolné, omyvatelné a mají dlouhou životnost.

S každým dalším batohem tak před skládkou zachráníte zcela nový a nepoužitý materiál, který by jinak fakticky skončil jako odpad.

BEKBEK využívá zbytkový materiál z výroby stínících rolet a z jejich odřezků vyrábí designové minimalistické batůžky.
Ponožky od babičky