Background image
Happy Nature

Pohodlná a udržitelná móda, která má k přírodě opravdu blízko. Každým nákupem podpoříte výsadbu stromů i jiné dobrovolnické aktivity.

Dámská mikina bez kapuce

Dámská mikina bez kapuce

Mikina z bio bavlny, která je ideální do chladnějšího počasí. Nechybí jí certifikace jako Fair Wear nebo GOTS a nákup každého kousku je navíc spojen s výsadbou 10-ti stromů, takže vás zahřeje hned dvakrát.

Happy Nature

Happy Nature bojuje za udržitelnější módu a čistší přírodu.

Míša a Jirka milují přírodu a baví je tvořit. Proto chvíli po ukončení střední školy založili projekt Happy Nature, jehož prostřednictvím společně se svými zákazníky zasadili už desítky tisíc stromů a z přírody vysbírali stovky pytlů odpadků.

Jejich produkty jsou vyráběny za férových podmínek a motivy na ně tisknou ekologickými barvami ve své prodejně a dílně v Brně. Kromě výsadby stromů, na kterou přispívají z každého prodaného kousku, se snaží i pozitivně motivovat k lokálnímu čištění přírody. Na webu mají odpadkovou mapu a součastí každého balíčku je pytel, aby svou troškou do mlýna mohli přispět i jejich zákazníci. Sami jsou ve sběru odpadků velmi aktivní.

I když je Happy Nature mladá značka, už teď Míša s Jirkou vědí, že se vydali tou správnou cestou a mají obrovskou radost, když vidí, kolik lidí s nimi pomáhá.

Happy Nature vyrábí udržitelné oblečení a aktivně se zapojuje do projektů na ochranu životního prostředí.
Ze Stodoly